Obywatelska Kontrola Wyborów – nie damy się oszukać partiom w liczeniu głosów. POMÓŻ i ZARÓB SAM oraz DAJ ZAROBIĆ INNYM.

Trzy proste kroki
Wypełnij, Podpisz, Prześlij
i zarób nawet 3200 zł za
4 dni pracy

Wybierz – TAK CHCĘ PRACOWAĆ W KOMISJI WYBORCZEJ, następnie wypełnij formularz (znajdziesz go obok na komputerze lub poniżej tekstu na telefonach)

System przygotuje Ci wypełniony druk i oświadczenia. Po wypełnieniu formularza będziesz mógł wydrukować papiery, które przekażesz naszemu regionalnemu przedstawicielowi.

Następnie kontaktujesz się z przedstawicielem komitetu PL!SP (lista kontaktów po wypełnieniu formularza)


i od niego otrzymujesz pełnomocnictwo, z którym zgłaszasz Siebie lub większą grupę osób, które zgromadzisz, w gminie lub gminach a wtedy wszyscy wskazani muszą zostać zatrudnieni na 100%, bo za pominięcie kandydata skierowanego przez partię urzędnikom grozi odpowiedzialność karna.


UWAGA! Skany i/lub ksera NIE są wystarczające. Oryginałów wymaga gmina i Państwowa Komisja Wyborcza.

ZAANGAŻUJ INNYCH

W każdej gminie jest przeważnie kilka komisji obwodowych (czyli punktów, w których odbywa się głosowanie). Możesz zatem zebrać więcej podpisów i skierować do komisji członków swojej rodziny, lub znajomych, pracowników, członków społeczności, stowarzyszeń – tworząc zespół kontroli obywatelskiej. Przy okazji zgłoszeń do kontroli wyborów, bardzo bardzo prosimy o zebranie od najbliższych osób i znajomych podpisów poparcia pod rejestracją komitetu PL!SP.


Jeśli chcesz zadać pytania możesz pisać do Dział OKW PL!SP

Zawsze pozostań w kontakcie – DOŁĄCZ DO NAJWIĘKSZEJ GRUPY NA POLSKIM FACEBOOKU.

WYNAGRODZENIE 3200 zł

Państwowa Komisja Wyborcza obwieściła, że w wyborach na jesień członkowie komisji zarobią od 600 do 800 zł za pół dnia pracy w trakcie wyborów i kilka godzin szkoleń (możesz sprawdzić tutaj w artykułach prasowych). Przed nami aż 4 wybory – do sejmu, na wiosnę 2024 do samorządu, na jesień 2024 do europarlamentu i na wiosnę 2025 na prezydenta RP.
Związując się z nami w wyborach do sejmu masz pewność, że będziemy współpracować z Tobą we wszystkich tych wyborach. Mając doświadczenie bez problemu powinieneś zostać przewodniczącym komisji – zatem 3200 zł jest w zasięgu Twojej ręki.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, rozpocznij rejestrację: