Obywatelska Kontrola Wyborów – nie damy się oszukać partiom w liczeniu głosów. POMÓŻ i ZARÓB SAM oraz DAJ ZAROBIĆ INNYM.

Trzy proste kroki
Wypełnij, Podpisz, Prześlij
i zarób nawet 700 zł za
jeden dzień pracy

Wybierz – TAK CHCĘ PRACOWAĆ W KOMISJI WYBORCZEJ, następnie wypełnij formularz (znajdziesz go obok na komputerze lub poniżej tekstu na telefonach)

System przygotuje Ci wypełniony druk i oświadczenia. Po wypełnieniu formularza będziesz mógł wydrukować papiery, które przekażesz naszemu regionalnemu przedstawicielowi lub prześlesz pocztą.

Następnie kontaktujesz się z przedstawicielem komitetu PL!SP (lista kontaktów po wypełnieniu formularza)


i od niego otrzymujesz pełnomocnictwo, z którym zgłaszasz Siebie lub większą grupę osób, które zgromadzisz, w gminie lub gminach a wtedy wszyscy wskazani muszą zostać zatrudnieni na 100%, bo za pominięcie kandydata skierowanego przez partię urzędnikom grozi odpowiedzialność karna.


UWAGA! Skany i/lub ksera NIE są wystarczające. Oryginałów wymaga gmina i Państwowa Komisja Wyborcza.

ZAANGAŻUJ INNYCH

W każdej gminie jest przeważnie kilka komisji obwodowych (czyli punktów, w których odbywa się głosowanie). Możesz zatem zebrać więcej podpisów i skierować do komisji członków swojej rodziny, lub znajomych, pracowników, członków społeczności, stowarzyszeń – tworząc zespół kontroli obywatelskiej. Przy okazji zgłoszeń do kontroli wyborów, bardzo bardzo prosimy o zebranie od najbliższych osób i znajomych podpisów poparcia pod rejestracją komitetu PL!SP.


Jeśli chcesz zadać pytania możesz pisać do Dział OKW PL!SP

Zawsze pozostań w kontakcie – DOŁĄCZ DO NAJWIĘKSZEJ GRUPY NA POLSKIM FACEBOOKU.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, rozpocznij rejestrację: