Co robimy?

Cel – przywrócić w Polsce poszanowanie godności obywatelskiej, wolności, własności oraz dumy z przedsiębiorczości jako źródła dobrobytu. Dla realizacji tych celów prowadzimy liczne akcje strajkowe oraz projekty długoterminowe.

SPOŁECZNOŚĆ
Czytaj więcej

Najważniejsza jest społeczność. Bez społeczności nie ma nic. Budujemy społeczność nie tylko przedsiębiorców, ale wszystkich ludzi kochających wolność, pragnących zmian proobywatelskich (WIR) i chcących, aby Polska była krajem wysokiej gwarancji ochrony własności oraz zarządzana przez ludzi potrafiących budować trwały dobrobyt dla wszystkich.Naszym celem jest utrwalanie relacji poprzez wspólne cykliczne spotkania zarówno oficjalne jak i mające charakter czysto integracyjny.

Dopiero zbudowanie społeczności pozwala nam na tworzenie różnych organizacji, w których udział będzie fakultatywny. Najważniejsza jest więź między nami i poczucie solidarności a nie struktury.JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOŁECZNOŚĆ ZNAJDŹ NAS I DOŁĄCZ DO REGIONALNYCH GRUP STRAJKU PRZEDSIĘBIORCÓW KLIKNIJ TUTAJLUBZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ I OTRZYMASZ INFORMACJE O WYDAŻENIACH LOKALNYCH I KTOŚ SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJE

ORGANIZACJA
Czytaj więcej

Obowiązujące przepisy w Polsce dotyczące organizacji przedsiębiorstw są przestarzałe dostosowane do statusu przedsiębiorstw z PRL-u. Korzystają z prawa zrzeszania się tylko duzi przedsiębiorcy, którzy zatrudniają pracowników i łącznie potrafią sprostać wymogowi posiadania łącznie 300 tys. zatrudnionych. Stowarzyszenie i fundacje dla małych przedsiębiorstw nie spełniają swej roli w praktyce życia publicznego.

Chcemy podjąć próbę spełnienia wymogów ustawowych i zgromadzić firmy zatrudniające łącznie 300 tys. pracowników. Jeśli chcesz dołączyć do tego projektu kliknij tutaj i zarejestruj się.

Z uwagi na dużą liczbę podmiotów mikro i małych, samozatrudnionych lub jednoosobowych firm, najlepszą formą oddziaływania na to co się dzieje w państwie i najlepszym sposobem dyscyplinowania klasy politycznej jest posiadanie swojego narzędzia jakim jest partia polityczna.
Nie musimy nawet do niej wszyscy należeć, chodzi o to, aby był to nasz straszak na polityków jak będą dalej tak głupi i niegrzeczni.

Jeśli chcesz wesprzeć projekt partii strajk przedsiębiorców rejestruj się klikając tutaj.Nasza żywa i wciąż rosnąca społeczność tworzy także inne projekty organizacyjne. Być może masz swój pomysł na kolejny projekt jaki możemy zrealizować w ramach naszej społeczności. Obecnie rozwijamy takie:
– spółka branżowa
– bank przedsiębiorców na Litwie
Zobacz opis w pozostałych punktach

ODSZKODOWANIA
Czytaj więcej

Wobec totalnej klapy systemów świadczeń rządu dla przedsiębiorców w ramach tzw. Tarcz, organizujemy pozwy zbiorowe przeciwko skarbowi państwa o odszkodowania za utracone korzyści. Rząd nie powołał stanu wyjątkowego, zatem należą nam się nie tylko odszkodowania za straty, ale nawet odszkodowania za utracone korzyści związane z zamknięciem klientów w domach lub ograniczeniem swobodnego funkcjonowania, wywołaniem strachu.

Przygotowaliśmy zasady współpracy z prawnikami, tak aby rozliczać się po wygranej sprawie jako procent od uzyskanej kwoty. Rejestracja roszczeń o odszkodowanie jest całkowicie bezpłatna.
Im więcej osób się zarejestruje tym będziemy mogli wykorzystać sprytniejszą formę pogrupowania roszczeń i ich zmyślnego przeprowadzenia przez proces sądowy.Chcemy łączyć w naszym Strajku, bo wiadomo siła pozwu zbiorowego jest potężna
Tutaj możesz zarejestrować swoje roszczenia odszkodowawcze. KLIKAJ.

ZMIANY W PRAWIE
Czytaj więcej

Żeby wprowadzać w życie zmiany w przepisach potrzebujemy następujących narzędzi:
– zrzeszenia przedsiębiorców.
– partii politycznej
– katalogu zmian
W tej chwili prowadzimy proces rejestracji organizacji – zapraszamy KLIKAJ TUTAJ
Za chwilę na naszych stronach zostanie uruchomiony formularz rejestracji przepisów jakie chcesz, aby zostały wykreślone z prawa, które ograniczają twoją wolność i swobodę działalności.

SPÓŁKI BRANŻOWE
Czytaj więcej

SPÓŁKI BRANŻOWE jako Hub do dużych projektów dla MIKRO I MAŁYCH firm.
Pomysł zrodził się w śląskim środowisku strajku przedsiębiorców, gdzie zgromadziło się wielu małych przedsiębiorców z branży budowlanej, którzy, gdy się policzyli zdali sobie sprawę, że ich grupa jest w stanie sama zbudować budynek mieszkalny. Zadali sobie pytanie po co im deweloper, który domów nie buduje a jedynie pełni rolę hub’a finansowo-sprzedażowego. Ten projekt to owoc pracy środowiskowej.
Jeśli masz podobne koncepcje, do których potrzebujesz kontaktu z innymi przedsiębiorcami napisz do nas, dołącz, współtwórz środowisko.

DYSCYPLINOWANIE BANKÓW
Czytaj więcej

W czasie kwarantanny wiele banków prowadziło bardzo negatywną politykę wobec swoich klientów przedsiębiorców. Nie zważając na rządową kwarantannę banki działały jakby nigdy nic – wypowiadając umowy kredytowe i leasingowe, każdemu kto chociaż trochę spóźnił się ze spłatą raty.
W ramach strajku postanowiliśmy oznaczać banki, które waszym zadaniem są najgorsze. Najgorszy bank został nominowany do naszej nagrody „BANKU WROGIEGO PRZESIĘBIORCOM” zasługujące na naszą solidarną karę, na zamykanie rachunków, wycofywanie pieniędzy, namawianie naszych partnerów biznesowych, którym robimy przelewy, aby jeśli mogą przedstawili nam na kolejnych fakturach rachunek z innego banku.

Zachęcamy do solidarnej akcji wobec Millennium Banku, do czasu aż bank przeprosi i naprawi krzywdy wyrządzone przedsiębiorcom.

DYSCYPLINOWANIE URZĘDNIKÓW
Czytaj więcej

Projekt dolnośląskiego informatyka. Na wzór portalu „znany lekarz” stworzymy portal „ znany urzędnik”. Będziemy opisywać pracę urzędników. W końcu ich praca stanie się publiczna. Będziemy mogli rozliczać samorządowców z polityki personalnej jaką prowadzą, pomożemy im zarządzać kadrami. Łatwo wychwycimy rodzinne i polityczne powiązania, które szkodzą pracy na rzecz obywateli.

BANK PRZESIĘBIORCÓW, JAKO OAZA SPOKOJU
Czytaj więcej

To również pomysł naszej społeczności. W unii europejskiej firma może mieć rachunek w każdym kraju na ternie UE. Dlaczego mielibyśmy się męczyć z polskimi bankami, nad którymi władzę absolutną ma rząd i związek banków polskich a wszystko po to, aby nie szanować naszej własności i umożliwić urzędnikom bez wyroków sądów odbierać to co nasze?

Bank na Litwie pozwala Polskim przedsiębiorcom odzyskać wolność od reżimowego aparatu skarbowego, ominąć takie autorskie pomysły nie występujące w żadnym inny kraju unii jak split payment.
Wystarczy 220 zł od 10 000 przedsiębiorstw i zostajesz udziałowcem banku na Litwie. Udziałowcy mają także możliwość uzyskania kredytowania niemal na takich samych zasadach jak kredyty zaciągają banki z NBP. To kusząca wizja.
Pracujemy nad tym projektem.