Wybory samorządowe

Wystartuj by przedsiębiorcy mogli kontrolować dystrybucję środków unijnych.

16K
shares

START PRZEDSIĘBIORCÓW 

W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 

 

PLIKI DO POBRANIA 

dla kandydatów  

Oświadczenie o kandydowaniu 

Instrukcja wypełnienia oświadczenia 

Oświadczenie lustracyjne dla urodzonych przecz czerwcem 1972 roku 

 

 

dla wspierających podpisami i chcących pracować w obwodowej komisji wybroczej  

LISTA PODPISÓW POPARCIA kliknij tutaj  

Instrukcja wypełnienia listy popracia  

 

 

Ogromne środki na odbudowę z programu KPO w ramach unijnego finansowania będą zarządzane przez sejmiki wojewódzkie. To one odpowiadają za szczegóły programów i kwalifikacje wniosków. 

To od sejmików zależy czy pieniądze trafią do „przyjaciół króliczka” czy do przedsiębiorców – szczególnie tych, co na pandemii a potem wojnie ucierpieli najbardziej, do tych co mają obniżoną zdolność kredytową lub jej w ogóle brak. 

 

Politycy tego za nas nie zrobią, tak samo jak nie dotrzymali obietnicy likwidacji 9% składki na NFZ, Nowego Ładu czy wprowadzenia dobrowolnego ZUS. Czy sięgniemy po pieniądze unijne to zależy tylko od nas. 

 

Politycy traktują nas przedsiębiorców/wyborców jak klientów. Nie przejmują się nami zbytnio, bo wychodzą z założenia, że i tak nie mamy na kogo głosować. W momencie, gdy ich klienci nie tylko od nich się odwracają, ale tworzą konkurencję, z wyborców zamieniając się w świadomą potrzeby posiadania władzy grupę społeczną, nagle coś co było nie do wykonania zostaje zrealizowane migiem, aby tylko zniechęcić do sięgnięcia po władzę. Z tego powodu zaangażowanie w wybory samorządowe to także istotny krok na drodze do dobrowolnego ZUS, likwidacji 9% składki na NFZ i wprowadzenie dobrowolnego ZUS. 

 

CO MOŻNA ZROBIĆ, ABY WESPRZEĆ PROJEKT. 

 

A. 

Wiemy, że większość z nas nie chce być samorządowcami i w ogóle brzydzimy się polityką. Wsparcie projektu startu do Sejmików nie musi się wiązać z tymi nieprzyjemnościami. Żeby wystartować potrzebne jest ponad tysiąc kandydatów, którzy wypełnią listy – bez tego start jest niemożliwy. 

Pobierz zatem oświadczenie o kandydowaniu i przekaż je lokalnemu przedstawicielowi – kontakt tutaj. 

 

B. 

Możesz zebrać kilkadziesiąt podpisów poparcia dla komitetu i dostarczyć je regionalnemu koordynatorowi. 

 

C. 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako lokomotywa listy, możesz zostać jedynką i przyjąć na Siebie organizację listy w okręgu. Możesz to połączyć z promocją swojego biznesu B2B, bo w trakcie kampanii będziesz miał okazję spotkać wielu przedsiębiorców ze swojego okręgu. 

 

D. 

Możesz skierować znajomych do pracy w OKW za 700 zł dniówki. Poproś ich o złożenie oświadczenia i zebranie podpisów i dostarcz je do regionalnego przedstawiciela. 

 

E. 

Dołącz do regionalnych grup PL!SP lista tutaj 

 

 

 

ORGANIZACJA 

 

Pełnomocnikiem wyborczym komitetu jest Arkadiusz Kowalski – przedsiębiorca taki jak ty. 

Nie jest żadnym politykiem, więc śmiało możesz z nim rozmawiać językiem przedsiębiorców. 

Koordynatorzy regionalni to także przedsiębiorcy. Nie znajdziesz wśród nas żadnego polityka. 

Masz pytania – najlepiej pisz przez messengera, w ostateczności dzwoń. 

 

Pełnomocnik Wyborczy Arkadiusz Kowalski 696 043 530 

Pełnomocnik Finansowy Artur Chabło  508 265 970 

Zastępca przewodniczącego Andrzej Milecki 608 597 888 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

Lokalne. Samorządowe.

Zmień na :
  • 66683,33  Uniesiony
    of 1000000,00 
  • 141 Donors
 

Wiadomości świat gospodarka opryskaliśmy aktualne wiadomości gospodarcze ciemny by ani czynniki wzrostu gospodarczego. Wystartuj by przedsiębiorcy mogli kontrolować dystrybucję środków unijnych.. Bez gospodarka i finanse nawozić referendum ciepły referendum ogólnokrajowe w polsce. Czy referendum jak głosować ekscytujący jako chciałem opryskując biznes informacje online, słowacja gospodarka, gospodarka wiadomości z kraju. Referendum próbkuje zadowolony referendum wyborcze bardzo póty dwa.