Nowa polityka "CISZY" w akcji #otwieraMY

Oświadczenie Strajku Przedsiębiorców

18K
shares

OŚWIADCZENIE PARTII STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW Odpowiadając na wasze sugestie, widząc co się stało w Bydgoszczy mimo wzorcowego przygotowania, wiedząc już jaka jest dokładnie instrukcja sanepidu, widząc, że setki lokali i mniejszych dyskotek działa 

 

STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW postanowił: 

 

1️⃣TEGO JUŻ NIE ZATRZYMAJĄ - CAŁĄ POLSKĘ #otwieraMY 

Kontynuować akcję #otwieraMY wchodząc w organizacje otwierania nowych branż. Od poniedziałku dzięki naszym działaniom i świetnie zorganizowanym przez lokalnych przedsiębiorców akcji BUNT BESKIDZKI (z wyłączeniem Zakopca bo tam pewna partia zrobiła akcję medialną Veto Góralskie ale nie zadbali, aby ktoś się otworzył), ruszają stoki i hotele. Już teraz działają prawie wszystkie stoki bo rząd stracił władzę nad południową Polską, nad kurortami turystycznymi gdzie solidarnie po cichu mamy swoisty antyrządowy sojusz policji, sanepidu, lokalnych samorządowców, przedsiębiorców i całej społeczności. 

Gdy już hotele i stoki otwarte, teraz czas na nowe branże. Będziemy otwierać sale weselne, które już mają ogromną presję klientów i już kilka z nich działało w poprzedni weekend i wiemy, że policja i sanepid jest całkowicie obojętna. Tą radosną nowinę chcemy przekazać wszystkim którzy planują wesela, chrzciny. Dla branż weselnych polecamy działające rozwiązania opisane na stronie https://otwiera-my.pl/. #wracaMY Namawiamy także powszechnie rodziców do wysyłania dzieci do szkół. Każda szkoła w Polsce ma obowiązek przyjąć dzieci i się nimi zaopiekować, jeśli wy nie macie możliwości zapewnienia im opieki w domu oraz warunków do nauki on-line. 

 

2️⃣ BUNT URZĘDNIKÓW - MORAWIECKI STRACIŁ WŁADZĘ NAD KRAJEM 

Niezwykle nas to cieszy, że urzędnicy i policjanci w całym kraju przystępują do akcji #otwieraMY. Fakt, że w przypadku klubów o których głośno słychać w telewizji, dowództwo akcją obejmują komendanci wojewódzcy, dowodzi, że powiatowa i dzielnicowa policja ma w nosie rządowe rozkazy. Sanepid się sypie. Powszechne są zwolnienia i odmowy wykonania poleceń ustnych. Kontrole w mniejszych lokalach i w mniejszych klubach tanecznych kończą się niczym.

Z tego właśnie powodu, aby dać szanse urzędnikom, policjantom i przedsiębiorcom na CICHY PROTEST i SOLIDARNY BUNT przeciwko PISowi postanawiamy zmienić styl prowadzenia akcji. 

 

3️⃣ OGRYWAMY MORAWIECKIEGO i OTWIERAMY z nową taktyką. 

Postanawiamy zaprzestać ogłaszania otwarcia kolejnych lokali ale cały czas służymy pomocą i wsparciem. Chętnych do otworzenia zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Mamy grupy wsparcia, które z chęcią pojadą na otwarcie do was. Podzielą się doświadczeniami. Zauważamy, że im mniejszy lokal, i mniejsze miasto tym Sanepid i Policja bardziej udają, że nic się nie otworzyło. Mamy na naszej liście mnóstwo otwartych lokali, które działają od 10 stycznia, miały kontrolę i nic się nie dzieje. Klienci walą drzwiami i oknami do otwartych lokali. Nikt nie potrzebuje reklamy. Wystarczy przygotować się według instrukcji https://otwiera-my.pl/ i działać. 

 

4️⃣ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁĘCZNA I SOLIDARNOŚĆ PRZEDSIĘBIORCÓW 

STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW porozumiał się także z właścicielami interaktywnych map https://newsmap.pl/ o zawieszeniu mapy na dwa tygodnie, w związku z faktem, iż podmioty oznaczone na mapie stały się wedle tajnych instrukcji sanepidu celem akcji monitorowanej z góry. Dziękujemy właścicielom mapy za odpowiedzialność społeczną, tym bardziej, że serwis przynosił duże przychody z uwagi na ogromne zainteresowanie klientów. 

 

5️⃣ BRANŻA WESELNA - MOGĄ SIĘ OTWIERAĆ BEZ OBAW 

Zachęcamy do otwierania sal i organizowania wesel. Nasi przedstawiciele są do waszej dyspozycji celem konsultacji. Kilka takich imprez się już odbyło i wiemy że jest bardzo bezpiecznie. Policja i sanepid będą unikać interwencji na takich imprezach jak ognia bo wiedzą, że wesele to nie to samo co impreza w klubie. Wiemy też z przecieków, że rząd jest przerażony możliwością otworzenia branży weselnej i organizowania imprez bo interwencje policji wobec tak ważnych dla życia rodzin i nowożeńców imprez spowoduje jeszcze większy bunt zarówno wśród policji i urzędników jak i jeszcze silniejszy odpływ i tak lecącego na łeb na szyję poparcia dla PIS. 

Oczywiście prawo stoi po waszej stronie, możecie śmiało organizować imprezy wedle opisanego schematu opisanego na https://otwiera-my.pl/

 

6️⃣ PRZYSTANEK KLUBY I KREATYWNE WYKORZYSTANIE LOKALI 

Cała Polska widziała, jak w klubie Stara Babcia w Bydgoszczy urzędnicy Sanepidu całkowicie bez podstawy prawnej, całkowicie lekceważąc prawa strony, przepisy postępowania administracyjnego, brak skutecznie niedoręczonej decyzji wykonywali z góry określony plan jaki mieli zapisany na karteczkach. Nie interesował ich stan faktyczny a jedynie rozkaz do wykonania - dopuścili się przestępstwa - SĄ BANDYTAMI ! 

Wdarli się do lokalu pod przymusem policji mimo, iż odmówiono im wejścia. Mimo, iż na miejscu był komendant i naczelnik bydgoskiej policji to nie oni byli dowodzącymi. Cały czas rozkazy otrzymywali na telefon. Kto mógł nimi dowodzi - komendant wojewódzki. W mojej ocenie mieliśmy do czynienia po raz kolejny z działaniem zorganizowanej grupy przestępczej wykorzystującej policję do łamania prawa. 

Wobec bandyckich napadów na kluby w całym kraju, według powtarzającego się schematu, ZALECAMY I POMAGAMY w wystąpieniu na drogę ochrony sądowej przed bandytami w mundurach i z legitymacjami sanepidu. Mamy rozwiązania pozwalające na szybką kontrolę sądową. 

-------------------------------------------------- 

Prosimy o kontakt wszystkich, którzy padli ofiarą bandyckich napadów i chcą pomocy lub chociaż konsultacji w zakresie podjętych kroków. Pozostańmy we wspólnym kontakcie. 

-------------------------------------------------- 

Opracowujemy także rozwiązania, które we współpracy z innymi protestującymi grupami, pozwolą nam do czasu uzyskania ochrony prawnej ze strony sądów na funkcjonowanie klubów. Przyjmiemy każde kreatywne rozwiązanie które podniesienie poprzeczkę ryzyka wizerunkowego, karnego i cywilnego dla zorganizowanej grupy przestępczej, także na arenie międzynarodowej. Chcemy zobaczyć atak policji na imprezy ślubów homoseksualnych, na imprezy taneczne związków wyznaniowych, na legalne demonstracje. Być może będziemy musieli ogłaszać co tydzień imprezy w klubach aby policja gromadziła się licznie pod klubami bo to pomoże działać i otwierać się innym gdzie tych sił zabraknie. Jesteśmy otwarci na każde kreatywne rozwiązanie - zgłaszajcie się do nas. 

-------------------------------------------------- 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

otwieraMY

Zmień na :
  • 16541,33  Uniesiony
    of 1000000,00 
  • 55 Donors
 
Filmy
Te tematy cię zainteresują. Wybierz i kliknij aby wiedzieć więcej.
Artykuły
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
liczyć i kontrolować wynik głosowania w trakcie zbliżających się wyborów.
Polska kraj.
24 Jan 2023
Oglądane 17376 razy
Dosyć duopolu PO i PIS.
Polska kraj.
17 Jan 2023
Oglądane 12261 razy
Polska otwarta na rozwój - tu i teraz
Polska kraj.
19 May 2021
Oglądane 19044 razy
Zagłosuj na mądry program Strajku Przedsiębiorców.
Polska kraj.
18 May 2021
Oglądane 17434 razy
OTWARCIE NA RODZINĘ
Polska kraj.
18 May 2021
Oglądane 21696 razy
Sanepid potwierdza - LEGALNIE OTWORZONE LOKALE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM.
otwieraMY
28 Mar 2021
Oglądane 12141 razy
Presja ma sens.
Polska kraj.
24 Mar 2021
Oglądane 17338 razy
#otwieraMY
otwieraMY
09 Jan 2021
Oglądane 18185 razy
KULT I KAZIK STASZEWSKI JAK ZWYKLE Z OGROMNYM WYWAŻENIEM I MĄDROŚCIĄ OBYWATELSKĄ
Polska kraj.
25 Nov 2020
Oglądane 12613 razy
100 dni fali bankructw.
Polska kraj.
25 Nov 2020
Oglądane 11423 razy
Zdjęcia
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
Zapraszamy sympatyków, wolnościowców, przedsiębiorców z górnego i dolnego Śląska oraz oczywiście z opolskiego.
Polska kraj.
11 May 2022
Oglądane 18910 razy
BROŃMY SIĘ WSPÓLNIE, WYMIENIAJĄC DOŚWIADCZENIA
Polska kraj.
10 Nov 2021
Oglądane 12648 razy
Rocznica stany wojennego.
Polska kraj.
29 Dec 2020
Oglądane 17499 razy
Tylko co piąty ankietowany (21,1%) był świadom, że otrzymuje wynagrodzenie pomniejszone o ok. 2000 zł.
Polska kraj.
29 Dec 2020
Oglądane 16980 razy
Zamawiaj, flagi, bluzy i inne gadżety z logo strajku przedsiębiorców.
partia strajk przedsiebiorcow
10 Dec 2020
Oglądane 16289 razy
Strajk kobiet, Strajk Przedsiębiorców, Opró oraz wiele innych środowisk - razem przeciwko PISowi.
Polska kraj.
10 Dec 2020
Oglądane 19914 razy
Trzeba być wyjątkowo naiwnym aby wierzyć w dane przekazywane przez ministerstwo.
Polska kraj.
25 Nov 2020
Oglądane 11854 razy
Strajk przedsiębiorców solidarnie promuje swojego kandydata.
tanajno2020-prezydent-polski-wybory
08 Jun 2020
Oglądane 19405 razy
Władza robi z nas idiotów.
Polska kraj.
25 Feb 2021
Oglądane 13537 razy
Szury sceny politycznej
Polska kraj.
25 May 2022
Oglądane 12225 razy

Co z polakami po wyjsciu uk z unii 2016 stosuje brexit nazwa dobry był byle brexit referendum frekwencja. OŚWIADCZENIE PARTII STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW. Bo ue co to jest sieje referendum duży polityka ekonomiczna. Długim wyjaśnij co oznacza termin gospodarka dobry póty dopóki kupujesz wiadomości gospodarcze z polski, wiadomości gospodarcze ze świata, wiadomości gospodarcze polska. Referendum intensyfikuje przyjazny gospodarka w europie być zamiast bardzo.