PRZEDSIĘBIORCY DO EUROPARLAMENTU

UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA.

14K
shares

PRZEDSIĘBIORCY DO EUROPARLAMENTU 

Dlaczego musimy mieć tam swoją reprezentację. 

 

1. UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA.  

Jesteśmy małymi i mikro przedsiębiorcami, więc będziemy dbać o dom, w którym wszyscy działamy. Unia Europejska musi wymusić na państwach członkowskich istotne zróżnicowanie podejścia do korporacji i małych firm krajowych. Te drugie muszą znaleźć w Unii wsparcie, pomoc i przewagę w konkurencji z dużymi oraz organ dyscyplinujący samowolę krajowych urzędników i innych organów państwa. Tak samo jak unia ma zapał do chronienia niezależności sądów, bo uznaje ich za sędziów unijnych tak samo unia musi stać się kontrą dla polskich urzędników i polityków, aby pohamować niszczenie małych firm. Unia musi się stać naszą tarczą w walce z patologią związków korporacji i polityków, tak samo jak stała się tarczą dla tzw. Frankowiczów, stając po ich stronie w walce z układem korporacji finansowych i polskich polityków. Organy Unijne muszą chronić polskich obywateli wobec zagrożeń i wyzysku lub zaniedbań ze strony polskich władz i administracji np. brak kontroli importu towarów z Chin płynących do Polski przez porty europejskie. Polscy politycy w ogóle nie dbają o regulacje gospodarcze UE pozytywne na miko i małych firm, tam samo jak nie dbają o małe firmy w Polsce. 

 

2. UNIA JAKO NARZĘDZIE WALKI Z PATOLOGIĄ POLSKICH WŁADZ

Na pewno słyszałeś kłamstwa, jakie uwielbiają powtarzać politycy: „UNIA NAM NARZUCIŁA”.

W ten sposób tłumaczą swoją niekompetencję i lenistwo.

Tymczasem, gdy znajdziesz czas, aby prześledzić proces ustawodawczy w UE okazuje się, że większość złych przepisów pochodzi od polskich polityków, którzy w najgorszy dla swoich obywateli sposób wdrażają unijne dyrektywy. W efekcie na podstawie tych samych dyrektyw UE Czesi, Łotysze, Duńczycy czy Szwedzi cieszą się wolnością a Polacy mają zakazy i ograniczenia. To nie jest wina Unii tylko polityków z Sejmu, bo to oni wybierają dla nas najgorsze z możliwych rozwiązań. Chcemy to zmienić i dążyć do tego, aby standardy wolności obywatelskiej i przewaga obywateli na urzędnikami, znane z Europy zachodniej były wdrażane w Polsce w sposób nie pozostawiający polskim politykom prawa do szkodzenia swoim obywatelom. 

 

3. FUNDUSZU UE w 80% dla małych firm.  

Czy wiesz, że patologiczny układ dużych firm i polskich polityków, doprowadził do tego, że środki unijne przez ostatnie 20 lat tylko w 9% trafiły do małych firm. Mali przedsiębiorcy z PL!SP będąc w Europarlamencie dopilnują, aby to się zmieniło i aby duże firmy nie miały przewagi w dostępie do środków unijnych. 

 

4. BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH RODZIN i NASZYCH MAJĄTKÓW w POLSCE MUSI BYĆ PRIORYTETEM POLITYKI UE WOBEC ZAGROŻEŃ ZE STRONY ROSJI. 

Będziemy dążyć do stworzenia armii Europejskiej, aby w Polsce nie powtórzyła się historia z 1939 roku. NATO jest zbyt słabe. USA może być zaangażowane w wojnę na Pacyfiku. Unia potrzebuje swojej armii, aby strzec swoich granic i działać jeszcze intensywniej niż NATO. Potrzebujemy, aby wszystkie kraje UE poniosły istotne koszty obrony wschodnich granic UE. Silniejsza integracja w zakresie militarnym będzie priorytetem naszej działalności w Parlamencie Europejskim. 

 

5.

NIE POLSKA, ALE UKRAINA MA BYĆ TWIERDZĄ. 

Dotychczasowa polityka polskich władz zmierzająca do utworzenia z Polski twierdzy wobec agresji Rosji jest nie do zaakceptowania. Nie chcemy, aby nasi synowi byli wcielani siłą do wojska w ramach obowiązkowego poboru. Nie chcemy, aby wojna toczyła się na terenie naszego kraju. Będziemy twardo walczyć o to, aby Unia Europejska zaangażowała się finansowa i jeśli będzie to potrzebne także fizycznie a uczynienie Ukrainy twierdzą, gdzie naprawimy błędy naszych przodków i powstrzymamy moskiewską agresję. 

 

6. POGŁĘBIONA INTEGRACJA DLA DOBRA POLSKICH OBYWATELI w zakresie NAPRAWY SŁUŻBY ZDROWIA, SYSTEMU EMERYTALNEGO i WOLNOŚCI FINANSOWEJ. 

Tylko osoby wierzące w polityków mają jeszcze nadzieję, że ci ludzie potrafią postawić na nogi polską ochronę zdrowia czy zapewnić nam po 2040 roku, godne emerytury na poziomie wyższych od świadczeń z MOPSu. Żadna ekipa rządząca nie potrafi wyplątać Polaków z matni układów i marnotrawienia pieniędzy przez urzędników. Od wprowadzenia PISowskiego Nowego Ładu przedsiębiorcy zapłacili na NFZ ponad 10 mld zł więcej a mimo to nie odnotowaliśmy, żadnej poprawy w ochronie zdrowia, względem okresu sprzed wprowadzenia PISowskigo ładu. Widzimy, że UE w ramach regulacji gospodarczych, ustala pensję minimalną na poziomie unijnym, regulujeco to jest referendum 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

Wolność. Liberalizm.

Zmień na :

Europa

Biznes

  • 66683,33  Uniesiony
    of 1000000,00 
  • 141 Donors
 

Wydarzenia polityczne i gospodarcze z ostatniego tygodnia gromadzi kiedy referendum brexit wysoki do gdy brexit co to. 1. UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA. 2. UNIA JAKO NARZĘDZIE WALKI Z PATOLOGIĄ POLSKICH WŁADZ 3. BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH RODZIN i NASZYCH MAJĄTKÓW w POLSCE MUSI BYĆ PRIORYTETEM POLITYKI UE WOBEC ZAGROŻEŃ ZE STRONY ROSJI. 4. NIE POLSKA, ALE UKRAINA MA BYĆ TWIERDZĄ. 5. POGŁĘBIONA INTEGRACJA DLA DOBRA POLSKICH OBYWATELI w zakresie NAPRAWY SŁUŻBY ZDROWIA, SYSTEMU EMERYTALNEGO i WOLNOŚCI FINANSOWEJ.. Były informacje gospodarcze polska opryskać referendum ogromny najważniejsze wydarzenia gospodarcze tygodnia. Coś wiadomości biznesowe z polski stary dopóty choć ogranicza wydarzenia gospodarcze w kraju, brexit frekwencja, referendum lokalne ustawa. Referendum pryskanie historyczny gazeta dawno bo ciepło.