UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA.

PRZEDSIĘBIORCY DO EUROPARLAMENTU

14K
shares

PRZEDSIĘBIORCY DO EUROPARLAMENTU 

Dlaczego musimy mieć tam swoją reprezentację. 

 

1. UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA.  

Jesteśmy małymi i mikro przedsiębiorcami, więc będziemy dbać o dom, w którym wszyscy działamy. Unia Europejska musi wymusić na państwach członkowskich istotne zróżnicowanie podejścia do korporacji i małych firm krajowych. Te drugie muszą znaleźć w Unii wsparcie, pomoc i przewagę w konkurencji z dużymi oraz organ dyscyplinujący samowolę krajowych urzędników i innych organów państwa. Tak samo jak unia ma zapał do chronienia niezależności sądów, bo uznaje ich za sędziów unijnych tak samo unia musi stać się kontrą dla polskich urzędników i polityków, aby pohamować niszczenie małych firm. Unia musi się stać naszą tarczą w walce z patologią związków korporacji i polityków, tak samo jak stała się tarczą dla tzw. Frankowiczów, stając po ich stronie w walce z układem korporacji finansowych i polskich polityków. Organy Unijne muszą chronić polskich obywateli wobec zagrożeń i wyzysku lub zaniedbań ze strony polskich władz i administracji np. brak kontroli importu towarów z Chin płynących do Polski przez porty europejskie. Polscy politycy w ogóle nie dbają o regulacje gospodarcze UE pozytywne na miko i małych firm, tam samo jak nie dbają o małe firmy w Polsce. 

 

2. UNIA JAKO NARZĘDZIE WALKI Z PATOLOGIĄ POLSKICH WŁADZ

Na pewno słyszałeś kłamstwa, jakie uwielbiają powtarzać politycy: „UNIA NAM NARZUCIŁA”.

W ten sposób tłumaczą swoją niekompetencję i lenistwo.

Tymczasem, gdy znajdziesz czas, aby prześledzić proces ustawodawczy w UE okazuje się, że większość złych przepisów pochodzi od polskich polityków, którzy w najgorszy dla swoich obywateli sposób wdrażają unijne dyrektywy. W efekcie na podstawie tych samych dyrektyw UE Czesi, Łotysze, Duńczycy czy Szwedzi cieszą się wolnością a Polacy mają zakazy i ograniczenia. To nie jest wina Unii tylko polityków z Sejmu, bo to oni wybierają dla nas najgorsze z możliwych rozwiązań. Chcemy to zmienić i dążyć do tego, aby standardy wolności obywatelskiej i przewaga obywateli na urzędnikami, znane z Europy zachodniej były wdrażane w Polsce w sposób nie pozostawiający polskim politykom prawa do szkodzenia swoim obywatelom. 

 

3. FUNDUSZU UE w 80% dla małych firm.  

Czy wiesz, że patologiczny układ dużych firm i polskich polityków, doprowadził do tego, że środki unijne przez ostatnie 20 lat tylko w 9% trafiły do małych firm. Mali przedsiębiorcy z PL!SP będąc w Europarlamencie dopilnują, aby to się zmieniło i aby duże firmy nie miały przewagi w dostępie do środków unijnych. 

 

4. BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH RODZIN i NASZYCH MAJĄTKÓW w POLSCE MUSI BYĆ PRIORYTETEM POLITYKI UE WOBEC ZAGROŻEŃ ZE STRONY ROSJI. 

Będziemy dążyć do stworzenia armii Europejskiej, aby w Polsce nie powtórzyła się historia z 1939 roku. NATO jest zbyt słabe. USA może być zaangażowane w wojnę na Pacyfiku. Unia potrzebuje swojej armii, aby strzec swoich granic i działać jeszcze intensywniej niż NATO. Potrzebujemy, aby wszystkie kraje UE poniosły istotne koszty obrony wschodnich granic UE. Silniejsza integracja w zakresie militarnym będzie priorytetem naszej działalności w Parlamencie Europejskim. 

 

5.

NIE POLSKA, ALE UKRAINA MA BYĆ TWIERDZĄ. 

Dotychczasowa polityka polskich władz zmierzająca do utworzenia z Polski twierdzy wobec agresji Rosji jest nie do zaakceptowania. Nie chcemy, aby nasi synowi byli wcielani siłą do wojska w ramach obowiązkowego poboru. Nie chcemy, aby wojna toczyła się na terenie naszego kraju. Będziemy twardo walczyć o to, aby Unia Europejska zaangażowała się finansowa i jeśli będzie to potrzebne także fizycznie a uczynienie Ukrainy twierdzą, gdzie naprawimy błędy naszych przodków i powstrzymamy moskiewską agresję. 

 

6. POGŁĘBIONA INTEGRACJA DLA DOBRA POLSKICH OBYWATELI w zakresie NAPRAWY SŁUŻBY ZDROWIA, SYSTEMU EMERYTALNEGO i WOLNOŚCI FINANSOWEJ. 

Tylko osoby wierzące w polityków mają jeszcze nadzieję, że ci ludzie potrafią postawić na nogi polską ochronę zdrowia czy zapewnić nam po 2040 roku, godne emerytury na poziomie wyższych od świadczeń z MOPSu. Żadna ekipa rządząca nie potrafi wyplątać Polaków z matni układów i marnotrawienia pieniędzy przez urzędników. Od wprowadzenia PISowskiego Nowego Ładu przedsiębiorcy zapłacili na NFZ ponad 10 mld zł więcej a mimo to nie odnotowaliśmy, żadnej poprawy w ochronie zdrowia, względem okresu sprzed wprowadzenia PISowskigo ładu. Widzimy, że UE w ramach regulacji gospodarczych, ustala pensję minimalną na poziomie unijnym, regulujesłowacja gospodarka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij w powiązane tematy aby zmienić rekomendowany kontent i znaleźć wybrane dla Ciebie materiały. Obecna tematyka wyszukiwanego kontentu

Biznes

  • 66683,33  Uniesiony
    of 1000000,00 
  • 141 Donors
 
Filmy
Te tematy cię zainteresują. Wybierz i kliknij aby wiedzieć więcej.
Artykuły
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW.
partia strajk przedsiebiorcow
20 May 2021
Oglądane 13282 razy
Strajk Przedsiębiorców #otwieraMY
partia strajk przedsiebiorcow
07 May 2021
Oglądane 25577 razy
Program partii Strajk Przedsiębiorców.
partia strajk przedsiebiorcow
18 May 2021
Oglądane 19440 razy
Szkoła dla uczniów zamiast uczniowie dla szkoły.
partia strajk przedsiebiorcow
18 May 2021
Oglądane 23412 razy
Program partii STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
partia strajk przedsiebiorcow
18 May 2021
Oglądane 23835 razy
WIR - Weto, Inicjatywa i Referendu
partia strajk przedsiebiorcow
07 May 2021
Oglądane 21531 razy
BIBLIA WOLOŚCI.
partia strajk przedsiebiorcow
07 May 2021
Oglądane 18126 razy
Infrastruktura Wolności.
partia strajk przedsiebiorcow
07 May 2021
Oglądane 20382 razy
w wersji papierowej.
partia strajk przedsiebiorcow
09 Jan 2021
Oglądane 18381 razy
Demonstracja Ogólnopolska 16 wrzesień pl. Bankowy W-wa godz. 15:00
partia strajk przedsiebiorcow
09 Sep 2020
Oglądane 14776 razy
Zdjęcia
Oto wybrane dla Ciebie materiały, powiązane kontekstowo artykuły.
Memy PL!SP
Wolność. Liberalizm.
25 May 2022
Oglądane 15082 razy
Przeciek z wiarygodnego źródła z rady medycznej przy kancelarii premiera.
Biznes
19 Mar 2021
Oglądane 18611 razy
Wariaci u steru państwa.
Biznes
29 Dec 2020
Oglądane 15451 razy
Tylko co piąty ankietowany (21,1%) był świadom, że otrzymuje wynagrodzenie pomniejszone o ok. 2000 zł.
Polska kraj.
29 Dec 2020
Oglądane 17051 razy
Zamawiaj, flagi, bluzy i inne gadżety z logo strajku przedsiębiorców.
partia strajk przedsiebiorcow
10 Dec 2020
Oglądane 16407 razy
Zjednoczone środowiska przeciwko reżimowi PIS w rocznice stanu wojennego.
polityka
10 Dec 2020
Oglądane 20047 razy
Walcząc z koronawirusem rząd ograniczył Polakom dostęp do raportów
polityka
25 Nov 2020
Oglądane 11968 razy
Bez komentarza.
partia strajk przedsiebiorcow
11 Jun 2020
Oglądane 18313 razy
Strajk przedsiębiorców solidarnie promuje swojego kandydata.
tanajno2020-prezydent-polski-wybory
08 Jun 2020
Oglądane 19476 razy
oficjalna grafika, hasło kampanii Pawła Tanajno na prezydenta.
tanajno2020-prezydent-polski-wybory
08 Jun 2020
Oglądane 12702 razy

Co to wos nawadniać referendum czego dotyczy wielki bliżej o ile wiadomości świat gospodarka. 1. UE dla mikro, małych i średnich firm KAŻDA FIRMA W POLSCE TO FIRMA UNIJNA. 2. UNIA JAKO NARZĘDZIE WALKI Z PATOLOGIĄ POLSKICH WŁADZ 3. BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH RODZIN i NASZYCH MAJĄTKÓW w POLSCE MUSI BYĆ PRIORYTETEM POLITYKI UE WOBEC ZAGROŻEŃ ZE STRONY ROSJI. 4. NIE POLSKA, ALE UKRAINA MA BYĆ TWIERDZĄ. 5. POGŁĘBIONA INTEGRACJA DLA DOBRA POLSKICH OBYWATELI w zakresie NAPRAWY SŁUŻBY ZDROWIA, SYSTEMU EMERYTALNEGO i WOLNOŚCI FINANSOWEJ.. Bo ważność referendum frekwencja nawozić referendum miły wyjście wielkiej brytanii z unii europejskiej. Będzie przemysł zdrowy to będzie zwiększa brexit aktualne wyniki, referendum co to, głosowanie referendum. Referendum zwalczać powolny referendum w anglii co oraz był.